dovolená na jachtě -Chorvatsko, Elba, Korsika

Stravování na lodi

Loď je vybavena plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně dvouplotýnkového plynového vařiče, dvojdřezu a velkou pultovou lednicí, takže umožňuje bezproblémovou přípravu jídla pro celou posádku. Máte na výběr ze dvou možností.

1. Pravděpodobně jako jediní na trhu nabízíme možnost plavby s plnou penzí.

Která žena by si o dovolené nechtěla odpočinou od vaření? Žádný problém. O přípravu jídla se bude starat náš kuchař. Plná penze zahrnuje snídani, oběd a večeři. Vzhledem k charakteru plaveb bývá oběd spíše lehčí - např. zeleninové nebo těstovinové saláty s pečivem, přesnídavkové polévky a pod. a velké jídlo bývá k večeři. Vaříme převážně z čerstvých surovin, konzervám se vyhýbáme - například kuřecí roláda s rýží, svíčková na smetaně, španělský ptáček s rýží, guláš s těstovinami a podobně.

V případě, že si zakoupíte plnou penzi nevaříte ani pro kapitána, v ceně ale nejsou žádné nápoje. Jde o pohodlnou ale dražší variantu, která vám ale ušetří spoustu času. Cena plné penze pro dospělou osobu je 2 900 Kč, pro dítě do 12 let 1 900 Kč.

 

2. Vařit můžete také sami z vlastních surovin.

Jde o levnější variantu, mnohým ale plně vyhovuje. Nejenom ušetří, ale sami si volí kdy a co budou jíst. Podle zvyklostí ale v tomto případě vaří posádka také pro kapitána a zajišťuje mu také dostatečné množství tekutin (na četné dotazy pro upřesnění uvádíme, že tekutinami se myslí voda :-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

RePo yacht

rene.pohanka@gmail.com

Veselská 12/21
Žďár nad Sázavou
59101

+420 608 94 96 94

Vyhledávání

CZIN.eu

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode