dovolená na jachtě -Chorvatsko, Elba, Korsika

Sardinie

SARDINIE - Karibik ve Středozemním  moři

 "Když to vyfotím, tak mi stejně nikdo neuvěří, že jsem to neupravila ..." Tuto větu jedné plavčice si dobře pamatuju, protože asi nejlépe vyjadřuje pocit z koupání na plážích ostrovů La Madalena v severní části Sardinie. Bělostný písek, moře přecházející přes blankytě modrou do tyrkysové a posléze barvy  hlukoké modři. Obrázek, který máme spojený převážně s fotografiemi karibských pláží si můžete dopřát i mnohem blíže, necelých 1500km z Prahy - v perle středomoří Sardinii. doprava na Saridnii

Koneckonců, nejkrásnější pobřeží severní Sardinie Costa Smeralda si oblíbily světové hvězdy a při procházce v milionářské rezidenci Porto Cervo zde v létě při troše štěstí můžete potkat třeba Madonu, Cevina Costnera, královské rodiny ... Pravděpodobně nebudete nakupovat ve stejných luxusních buticích jako oni, ale za prohlídku městečko určitě stojí.

Kdo nestojí o rezidence, luxusní jachty a butiky nemusí se ničeho bát. Smaragdové pobřeží a celá severní část Sardinie s přírodní rezervací soustroví La Madalena nabízí nespočet kamenitých, oblázkových i písčitých pláží. Nad pohodovou plavbou v okolí města Palau budou bdít roztodivná kamenná zvířata tvořená  erozí ošlehanými balvany. Ani potápěči nepřijdou zkrátka. Úžasný podvodní svět můžete sledovat již pouze šnorchlováním, s potápěčskou výbavou se dostanete na dosah i do světa velkých kaniců a korálů.

V případě dobrého počasí se nabízí krátká přeplavba na jih Korsiky do města s nenapodobitelnou atmosférou - Bonifacia.  Sardinie nabízí ze všech lokalit největší výběr různých aktivit.

Každý si může vybrat co je mu nejbližší. Rodiny s dětmi se mohou do sytosti vydovádět na plážích s průzračnou vodou, příznivcům potápění se nabízí dostatek přistupných lokalit, cestovatelé mohou po dohodě s kapitánem absolvovat i delší plavby podél celého severního pobřeží Sardinie a jižního pobřeží Korsiky.

Zaujala vás dovolená na Sardinii?

Volné termíny a cenová kalkulace

Máte zájem o zaslání brožury s bližšími informacemi a cenovou kalkulací a možnostmi dopravy?

 

  fotogalerie                           video 

Kontakt

RePo yacht

rene.pohanka@gmail.com

Veselská 12/21
Žďár nad Sázavou
59101

+420 608 94 96 94

Vyhledávání

CZIN.eu

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode