dovolená na jachtě -Chorvatsko, Elba, Korsika

jakou plavbu si vybrat

 Na výběru plavby velmi záleží vaše spokojenost s celou dovolenou. Nejdříve si uvědomte, co chcete zažít především a jaké je složení vaší posádky.

Pokud například pojedete s dětmi a chcete si užít především klidu a relaxace, nejvhodnější pro vás bude pravděpodobně toulání kolem ostrovů s častými zastávkami v zátokách na koupání a slunění - například ostrov Elba, Costa Smeralda na Sardinii, případně smíříte-li se s větším počtem lidí tak Chorvatské ostrovy

Jiný typ plavby zvolíte, pokud jedete s přáteli nebo většími dětmi, nevadí vám delší přeplavby a rádi poznáváte neznáme kraje, památky a zvyky lidí. Z nabídek plaveb jsou to třeba plavby v Řecku,   Liparské ostrovy  s aktivními sopkami v Itálii nebo ostrov Korsika.

Pro potápěče jsou velmi vhodné lokality v okolí  Sardinie .

Jako novinku v letošním roce nabízíme plavby v Řecku, které nabízí krásné jachtařské podmínky i v podzním létě (září, říjen), kdy v obvyklých lokalitách již bývá poměrně chladno. V těchto termínech lze navíc plachtit za velmi výhodných cenových podmínek.

Je samozřejmé, že každá plavba je zcela individuální a vždy sestavujeme plán plavby společně s klienty, takže se můžeme přizpůsobit všem vašim přáním.

Chcete se na něco zeptat? Rádi byste se poradili s výběrem?  Napište nám 

 

Kontakt

RePo yacht

rene.pohanka@gmail.com

Veselská 12/21
Žďár nad Sázavou
59101

+420 608 94 96 94

Vyhledávání

CZIN.eu

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode