dovolená na jachtě -Chorvatsko, Elba, Korsika

Doprava na loď

 

na Sardinii

Zpravidla vyplouváme z mariny Portisco, která se nachází přibližně 15km od hlavního města Olbia s mezinárodním letištěm a přístavem trajektů.

 

Do Prostisca je možno využít leteckého spojení z Prahy do Olbie (cena zpáteční letenky pro přímý spoj je cca 10 000,-/os,  s mezipřistáním cca 5000,-/os) a pro cestu do mariny využít autobusové spojení nebo taxi.

 

Druhou možností je cesta autem případně mikrobusem do Livorna a odtud trajektem do Olbie.

 

V případě zájmu vám  zajistíme optimální dopravu jak letecky tak mikrobusem.

 

na Elbu

 

Na Elbu vyplouváme z marin San Vincenzo nebo Scarlino. Všechny se nachází na italském pobřeží Ligurského moře přibližně 40 km  jižně od přístavu Livorno. Pro cestu je nejlépe využít dopravu vlastním autem nebo naším mikrobusem. Cesta vede výhradně po dálnicích z Prahy měří 1140 km, cestou je možno se zastavit a prohlédnout si Pisu, Florencii, Padovu a podobně.

 

Doprava mikrobusem

Všem zákazníkům nabízíme dopravu klimatizovaným mikrobusem. Cena zpáteční  jízdenky do Itálie nebo Chorvatska je 2900,- za osobu.

 

 

 

Pro plavby na Sardinii zajišťujeme na přání dopravu individuálně a to jak leteckou tak trajektovou. Kalkulace ceny je individuální na základě vašich požadavků.


 

Kontakt

RePo yacht

rene.pohanka@gmail.com

Veselská 12/21
Žďár nad Sázavou
59101

+420 608 94 96 94

Vyhledávání

CZIN.eu

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode